| Andreeab06 a întrebat:

de curand mi-am facut un tatuaj la incheietura mainii(o fundita) ..am mai avut unul,tot la incheietura(semnul infinitului)dar l-am astupat si am facut fundita,pentru ca am observat ca nu e deloc perfect... iar acum,mi-am dat seama(din noulaughing ca nu e nici asta perfect, nu a iesit cum mi-am dorit. Si vreau sa ma ajutati si sa imi spuneti ce tatuaj as putea face peste el happy Dau funda raspunsului care m-a ajutat happy

Răspuns Câştigător
| danielaabalan a răspuns:

Poți să scrii mic : Nu voi regreta niciodată ce am făcut.;
Numele persoanei iubite.;
Poate ai un număr al tău sau un semn al tău, te sfatuiesc să iti tatuezi ceva ce te descrie. Sper că ți-am fost de ajutor și poate ne spui ce tatuaj îți faci.