| M3HappyKid a întrebat:

Cat de frumos puteti sa vi`o descrieti pe mama voastra?
cea mai frumoasa descriere funda:X

4 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Inca nu e 8 martie...Si nu vindem caracterizari pe nethappy am facut in clasa a2a scrisoare pentru mama de 8 martie.

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Mama mea este cea mai deosebită persoană pentru mine. Ea mă creşte, mă îngrijeşte, mă iubeşte, mă ajută, mă înţelege, mă înveseleşte, mă învaţă, este alături de mine şi şi - ar da viaţa pentru mine. Dacă ea nu ar fi, nu ştiu ce s - ar alege de mine. Cuvintele mele nu ar ajunge ca s - o descriu cum trebuie nici dacă aş scrie 16526565656608856 de pagini.
Dar consider că toate mamele sunt aşa, nu numai a mea. Toţi suntem binecuvântaţi cu aceste fiinţe minunate, păcat însă că unii ne dăm seama prea târziu. sad
O seară plăcută!

| perfusion a răspuns:

Este persoana care mi-a dat viata si si'a sacrificat multe momente de fericire din viata pentru a sta cu mine si pentru a avea grija ca am tot ce imi doresc si tot ce am. Este persoana pe care o iubesc cel mai mult din viata mea si careia ii pot spune daca ma "doare" ceva.Nu pot descrie in cuvinte sau vorbe ceea ce simt si ceea ce inseamna mama mea pentru mine.

| kiufuliki a răspuns:

Fara mama mea nu m-as fi nascut, deci mama mea e viata mea si nu as putea traii fara ea.Ea stie sa ma calmeze, sa imi dea cele mai bune sfaturi,prietena mea de incredere, ori ce problema a mea, ori cat de grava, mama mea o rezolva! Nu stiu ce m-as face fara ia si nici nu vreau sa aflu!