| Victoria18 a întrebat:

Descrieti-va relatia.
Dau funda la cea mai frumoasa descriere. ❤

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lunga

| Zsolt15 a răspuns (pentru suntserios):

Asta da raspuns, lol

| RAY a răspuns:

Ca relatia intre usa si koreea de nord, cand ne certam toata planeta se roaga sa nu dam drumul la bombe si da e o relatie romantica si frumoasa

| Freya1 a răspuns:

Cu suisuri si coborasuri dar matura.
Am trecut prin destul de multe impreuna, asa de multe si grele ca alti nu ar rezista dar noi in schimb da.Ne cunostem de copii (eu copil ca aveam 12, 13 el 18 19) dar nu am putut fi atunci impreuna ca eram prea tineri pentru o relatie plus alte lucuri ce nu ne permiteau.Am fost in acelasi grup de prieteni timp de 2 ani cam asa dar pe urma ne-am separta, ne-am muat fiecare in directi diferita la 500 de km unul de altul (eu prima apoi a plecat si el) si ne-am regasit dupa 5 sau 6 ani si am redevenit prieteni iar pe urma am tot ramas impreuna.Bine,aici e o poveste lunga si trista si incalcita peste care am trecut cu brio.Acum suntem niste oameni calculati si echilibrati ce stim sa facem compromisuri si sa ne respectam.Ne-am luat o chirie la mine in oras in care urmeaza sa ne mutam impreuna curand si probabil sa facem o familie.

| Freya1 a răspuns:

5 ani scuze poate am gresit eu da tot acolo e. Da aveam prieteni/amici mai mari decat mine cu cel putin 2, 3 ani si chiar 5.
La ani aia nu ma mai jucam cu papusile chiar daca asa era normal, ieseam afara la plimbare, aveam grup de prieteni si oricum la 14, 15 ani m-am mutat de acasa, adica stateam in doua locuri.Si la ai mei ca sa vada ca sunt ok si sa merg la scoala da si in alta parte.

| Hammurabi a răspuns:

N-am să scriu despre relația mea, dar am să-ți povestesc o întâmplare emoționantă la care am fost martor.
Săptămâna trecută, s-au cazat în hotelul unde lucrez, un cuplu ciudat de olandezi. Ea avea maxim 1, 45 m iar el, în mod sigur peste 1, 90.
I-am sesizat într-o seară când stăteau la o masă la bar cu câte o băutură în față, lângă ringul de dans. Cânta o muzică lentă, câteva perechi dansau, alții stăteau de vorbă la mese.
La un moment dat, el a invitat-o la dans. Au mers împreună spre ringul de dans unde el s-a așezat în genunchi, ajungând la înălțimea ei și au dansat așa aproape toată seara. Când a trebuit să se ridice, l-a ajutat un băiat din apropiere pentru că abia a reușit să se ridice. Probabil că-i amorțise total genunchi și picioarele, dar avea pe față un zâmbet fericit.

| Elena9328 a răspuns:

N-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complicata. Mâinile sunt gelose una pe alta.

| Jannah a răspuns:

„ cu zambete si lacrimi, cu dragoste si patimi, cu franturi din fiecare om care traieste practic. "

| Anonima283 a răspuns:

Maaamă, eu am mai fost împreună cu acest băiat și la grădiniță, îmi era foarte drag și după atâția ani am ajuns să fim din nou împreună happy Îl iubesc enorm de mult, am trecut peste toate împreună, nu știu ce aș face fără el sad

| RpxOnAir a răspuns:

Suntem impreuna de cand ma stiu, mereu mi-a fost alaturi si ne-am ajutat, a crescut odata cu mine. Degetul mijlociu