| Mia999 a întrebat:

Cât de importantă este problema confortului și a banilor pentru copii/ părinți?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Foarte importanta cand vine vorba de familie, pentru ca de la bani pleaca multe neintelegeri, uite asa parintii incep sa se certe din cauza banilor, copii sunt nevoiti sa le asculte tipetele, se ajunge la divorturi, si da, doar din cauza unei hartii nenorocite, iar la fel, cred ca si pentru copii sunt o problema, fiind copil vezi una alta, o jucarie, ceva dulce, vrei sa iti iei dar nu ai bani, la fel devine o problema, oricum, ideea e ca trebuie sa fie o balanta cand vine vorba de bani, prea putin nu e bine, prea mult strica pentru ca incepi sa iti doresti si mai mult, intelegi laughing