| EMaxim a întrebat:

Cat de mult credeti ca se pune accent pe inaltime intr-o relatie? De exemplu, eu am 1, 60, iar unui baiat care are aproape 1, 90 ii place de mine. Credeti ca am avea vreo sansa de a fi impreuna? Credeti ca inaltimea ne-ar afecta mult relatia?

2 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Buna! Eu am 1.65(nu e diferenta mare fata de tine), iar prietenul meu are 1.90 si suntem perfecti asa cum suntem.Nu are cu ce sa afecteze relatia, din contra, ca pareti un cuplu dragut atunci cand vezi ca esti micuta pe langa el, cand te ia in brate, etc.

| Melcul a răspuns:

Nu cred ca ar afecta inaltimea deoarece tu esti fata. Daca era invers era o situatie mai jenanta.Este perfect ca baiatul sa fie mai mare decit fata.