| AlexDorinel a întrebat:

Cat % din adolescenti sunt virgini?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

30%

| darrio2007 a răspuns:

Nu se stie exact. Dar stiu ca tu esti unul dintre ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

74.54%

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să înțeleg că toți care iti răspund aici, in procente, i-au controlat? thinking

| darrio2007 a răspuns (pentru floresdemayo):

Bun răspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru floresdemayo):

In materia asta toti sunt specialisti dar ei nu stiu cum sa fuga mai repede la baie, la Manuela.

| Catrice a răspuns:

100%

| Frank51 a răspuns:

Nu am vazut nici-un studiu in acest sens, deci fiecare cu perspectiva lui, eu as spune undeva la 50%.

| johnnny123 a răspuns:

Dorinel%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

69%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă popa

| troleibuz a răspuns:

80%

| Adrian5575 a răspuns:

70%

| Irinelp a răspuns:

Misiune imposibilă.

| InOrOut a răspuns:

Nu exista termenul de virgin la barbati. Orice barbat se dezvirgineaza automat fara sa vrea la varsta de 12 ani de unul singur. De atunci incepe viata sexuala. Ca te masturbezi ca faci cu o fata e tot una dpdv al organismului. Doar o femeie poate sa fie virgina cu adevarat. Daca te referi la fapul cati au gagica, atunci iti spun ca putini, ca fetele mai nou sunt lesbiene.

| darrio2007 a răspuns (pentru InOrOut):

Hai nu mai spune! Poate tu ai inceput sa faci l..ba la 12 ani si deja te-ai dez.virginat si ti-ai inceput si viata sexuala.
Cati ani ai, pustiule?

| InOrOut a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil sunt mai tanar decat dvs, am doar 29 ani. Pe vremea dvs nu se stia de site-uri cu femei aveati doar reviste alb negru. Ma mir ca stiti sa folositi si calculatorul la anii dvs. Cat aveti 60? De vreme ce eu sunt pusti cam 60 ar trebui sa aveti.

| floresdemayo a răspuns (pentru InOrOut):

"Pe vremea dvs aveati doar reviste alb negru."

Nu-i chiar așa. Să știi că vorbești cu Darrio, nu cu Cary Grant! ))

| darrio2007 a răspuns (pentru InOrOut):

Aveam si reviste color. Si sa stii ca nu conteaza revistele sau site-urile. Conteaza educatia primita in cei 7 ani de acasa. Si nu te mira ca stiu sa folosesc laptopul. Nu sunt un incuiat precum altii, indiferent de varsta. Ma adaptez usor la ce apare nou. Dar ca sa spui ca nu exista termenul de virgin la baieti, le cam intrece pe toate. Varsta mi-o puteai afla daca te uitai la profilul meu de aici.
O seara buna!

| darrio2007 a răspuns (pentru InOrOut):

P.S. Daca aveai 12-13 ani, te-as fi inteles.

| alina2975 a răspuns:

Depinde