| cineva2012 a întrebat:

Cate cereri de prietenie pot trimite pe zi ca sa nu ma trezesc cu probleme? Am 1022 de prietenii, si pana ieri nu am avut dreptul de a adauga prietenii de vreo 2-3 luni laughing si nu as vrea sa mai se intample asa ceva... oricum facebook se duce de rapa pe zi ce trece, voi ce parere aveti despre el? Il folosesc din plictiseala tonguelaughing
Vad ca nici id-urile prietenilor nu mai sunt la vedere laughing prietenii nu mai poti adauga multi laughing varza...

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Mie nu mi se pare asa varza facebookul...dar parerea ta.Dar poti sa adaugi cati prieteni vrei tu intr-o zi.

2 răspunsuri:
| Basel a răspuns:

Facebookul se duce de rapa din cauza ta si a multor altora, ba daca nu cunosti persoana respectiva nu inteleg de ce tot dai friend requesturi ca un obsedat
clar ca te-au blocat 2 luni pentru ca se raporteaza chestiile astea, si blockurile ce vor urma vor fi si mai naspa... citeste termenii si conditiile inainte sa dai friend requesturi in prostie la oameni cu care nici nu vorbesti sau vei vorbi vreodata...

| cineva2012 explică (pentru Basel):

Pai de ce dracu sa mai inventat facebook bay? sa vorbim cu persoane necunoscute din viata noastra