| Blu3Boy a întrebat:

Cate clase la scoala imi trebuie pentru a lua permisul de conducere? Multam.

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Nu are legatura cu clasele de la scoala. Ca sa-ti iei permisul de conducere, trebuie in primul rand, sa ai 18 ani. In al 2-lea rand trebuie sa invetii legile, semnele rutiere si d-astea, exista o carte maare despre asta.
Apoi, la sfarsit, este un examen, te pune sa conduci, sa parchezi. etc, si un test cu intrebari.
De condus, inveti sa conduci la cursuri. te duci la o scoala de soferi. Dar trebuie sa ai 18 ani:*

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, clasele nu conteaza, poti fi repetent de 5 ori si sa iei carnetul.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Fara trișpe facultati n-ai voie.cu plășere

| Zara_5520 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai un anumit nr de clase trebuie sa ai 18 ani ca sa iei persmisultongue

| myry007 a răspuns: