| anonim_4396 a întrebat:

Cate kg se poate slabi intr-un an doar cu dieta fara sport?

3 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Totul depinde de dietă şi ce presupune aceasta.

| pietrean a răspuns:

O intrebare atat de puerila, nici ca se putea! Depinde ce dieta tii.
Se POT SLABI(corect gramatical!), mai multe sau mai putine kilograme, si in functie de ce mananci si ce miscare(nu un sport anume)faci. Apoi, poate sa depinda si de metabolismul fiecaruia.Eu,chiar daca mananc mai mult intr-o zi, avand metabolismul rapid, ard totul chiar si stand la televizor!

| lizemm a răspuns:

Depinde atat de dieta cat si de organism... si cum reactioneaza organismul la dieta
si depinde cat de mult vrei tu sa slabestiwinking