| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Cate kilograme si cam ce inaltime ar trebui sa aiba o fata de 12 ani? star

3 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

1,55-1,60 si in jur de 40-50 kg!happy

| PinkkRosee a răspuns:

Pai,nu poate fi spus concret.Depinde ce inaltime ai, astfel poti afla kilogramele pe cale ar trebui sa le ai.De exemplu, si eu am 12 ani.Nu sunt prea inalta, am cam 1.48; ca sa aflu ce greutate ar trebui sa am, fac asa : 48-10=38 de kg.Eu am 35 de kg, deci sunt numai bine pentru inaltimea mea.Bafta la,, calculat''winking.

| IIIIIIIIIIIII explică:

Si spuneti va rog si inaltimea, greutatea si varsta voastra! big grin Multumesc!