| Din0totdeauna a întrebat:

Cate perechi de pantofi aveti(sincer)? Cat dati pe o pereche(aproximativ)? Cate perechi de papuci aveti pe sezon?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am dar nu multi, cateva perechi, a fost cand am dat si 300 lei pe o pereche[exceptie], pe sezon am cate doua perechi]

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sincer?
Iti voi spune toti papucii pe care ii am eu:
-O pereche de sandalute, cu talpa subtire.
-2 perechi de tenisi
-o pereche de adidasi dragutei
-2 perechi de cizme
-o pereche de tocuri misto misto, dar pe care nu le-am purtat deloc.

Sunt genul de fata care poarta mai mult tenesi, jeansi stramti si un tricou big grin.

O zi buna!

| positivity a răspuns:

Nu am foarte multe perechi, însă nici nu-mi doresc să am mai multe.
Momentan am așa: 3 perechi de bascheți de culori diferite, 2 perechi de sandale simple şi confortabile, 3 perechi de ghete, 4 perechi de balerini negru + una albă şi atât cred.
Prețul depinde de firmă, şi de unde le cumpăr. Dar de obicei, prețul unei perechi de papuci variază între 50 lei şi 150 lei.

| mariukka a răspuns:

Nu chiar multe :2 perechi de tenisi, 2 de ghete, 1 de balerini, cizme 2 perechi
nici o pereche de pantofi nu imi place sa port pantofi n-am purtat niciodata(pentru si sami stric picoarele mai la batrinete voi purta)

| Dheutsik a răspuns:

Sincer am 5 perechi de incaltaminte pentru sezonul acesta(1 pereche de cizme, 1 de bocanci, 1 de adidasi si 2 de tenici) si dau intre 50-110 lei pe ei. Funda?

| Din0totdeauna explică (pentru Dheutsik):

Tenici? ce-s aia?

| Dheutsik a răspuns (pentru Din0totdeauna):

Scz..grabarolling on the floor vroiam sa scriu tenisi*

Răspuns utilizator avertizat