| emma_7432 a întrebat:

Cate postere aveti in camera? fundawinking

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

52.serios big grin

3 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Eu am doi pereti plini...si pe restul' am cate 2 postere giga.big grin nu le'am numarat niciodata, sincer. happy

| Bubuu a răspuns:

Niciunul,am avut sincer cu Hannah Montanna laughing, dar am depasit faza cu Hannah Montanna si o spun cu mana pe inima, nu mai imi place deloc Hannah Montanna. big grin Tu cate ai?

| Dyana_6177 a răspuns:

Pai,eu am un perete plin cu postere...indiferent de vedete.Am 60 de postere si colectionez in continuuare:d:d. Sper ca ti-am fost de folos.