| TrueColors a întrebat:

Cum arata camera voastra? Ce postere aveti pe pereti?

9 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Este o camera simpla.
Am un pat mare si confortabil. Un sifonier cu o oglinda. Un birou, doua noptiere, si un dulap. Deci e mai mult un dormitor. ^^

| wforweirdo a răspuns:

E cam dezordine acum. Adică haine aruncate aiurea. E crem (urăsc culoarea şi abia aştept să renovăm), am două ferestre, şi doi pereţi acoperiţi cu postere(parţial) cu trupe. Genial, aşa-i?

| TrueColors explică (pentru wforweirdo):

Asa-i! Spune-mi daca vrei cu ce trupe ai posterele!

| wforweirdo a răspuns (pentru TrueColors):

Iron Maiden, Manowar, AC/DC, Metallica, Ozzy Osbourne, Sonata Arctica, Judas Priest, Aerosmith, Kiss, Rammstein, Nirvana. Şi am nişte articole cu poze cu Manson, Trooper, IM, Ozzy, Amorphis, Alice Cooper şi Dark Funeral. Şi am un poster care pe o parte e cu Black Sabbath, şi pe cealaltă cu Over Kill, dar încă nu ştiu care parte să o pun pe perete. :d

| xDヅ a răspuns:

Nu am postere pe peretiwinking. Dar sa vezi ce am pe usile de la dulaplaughing. In fine...camera mea mica, canapea portocaliu cu bej, mobila portacaliu cu vernil, covor portoclaiu cu alb, birou bej cu negru.happy

| LexusAlexandra a răspuns:

Camera mea e simplawinking. Adica nu e cine stie ce. Si postere thinking Am unul cu Puss In Bots, unul cu Nicki Minaj, cu Jessie J, Tokio Hotel, Nightwish si unul cu o pisica laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| LexusAlexandra a răspuns (pentru RockinLife):

Ai unul cu AC/DC? Doamne de cand imi doresc unul. Doar ca nu gasesc. Mi-ar placea cu Metallica, cu Bon Jovi si cuu Nightwish ..Doar ca nu stiu de unde sa iau thinking
Si ala cu Nicki Minaj o sa il dau jos, nu-mi mai placelaughing si Tokio Hotel sunt niste emolai. Si Jessie J nu ascult, dar imi place posterul laughing.
Deci de unde ai posterul cu AC/DC? thinking

Răspuns utilizator avertizat