| hanayonna a întrebat:

Cate saptamani are vacanta de Craciun 2 sau 3?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

3 saptamani din cate stiu

| croissant a răspuns:

Buna vacanta de craciun este de 3 saptamani. Pa-pa Apropo sa te bucuri pe deplin de vacanta care va veniwinkingTe vei intoarce la scoala pe 14 ianuarie

| CannbalCorpse a răspuns:

3 saptamani. O seară bună, sper că te.am ajutat!

| Izomer a răspuns:

Mai bine de trei happy trei si cateva zile happy

| crazyinlove a răspuns:

3 saptamaniwinking \m/

| AliveOne a răspuns:

Eu sper ca 3 data trecuta parca au fost 2-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 saptamani deoarece statul nu are bani de lemne pentru incalzirebig grinrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Dudyy a răspuns:

3 3 3 3 3 3 3 3 3 3. PArtyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

| alienkros a răspuns:

3 saptamani dar ultima sapt se incheie mediile deci mai putina scoala

| AnonimaBi a răspuns:

3 draguta sunt profesoarahappy

| AlexiaPerSempre1 a răspuns:

Pai. depinde in cateva scolii/licee.
au 2 si in altele 3 happy de exemplu la scoala mea avem 3 saptamani dar cel mai sigur este ca dureaza 3 saptamani happy Stiu ca e tarziu dar.
Bafta!