| PrInTzEsYkA a întrebat:

Cateva sfaturi pentru a face un baiat sa te placa tinant cont ca este cam enervant, tupeist si nu prea spune ce simte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing daca ma crezi laughing m-am indragostit de doi astfel de baieti :X laughing. Pai pentru inceput ar trebui sa ti se para indifernat iar dupa sa-l faci sa-ti fie amic, apoi daca e genu tupeist ii plc tupeistele incearca sa nu fi timida big grin nu cu el, bine acum nu zic sa injuri sau sa sari la bataie sau sa iti iei fite doar ca sa ii mai dai uneori peste nas, sa fi amuzanta, sa-i raspunzi cand face misto tongue ca de multe ori baietii fac misto de unele fete tongue

1 răspuns:
| ancis a răspuns:

Pai trebuie sa para ca iti este indiferent, dar in acelasi timp sa stii sa te dai pe langa el.si eu am fost in aceasta situatie, dar pana la urma sia aratat sentimentele fata de mine:X