| VibeTrix a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fotbal. Adica imi place foarte mult tinant cont ca sunt fata. Unde sa ma duc? P.S: fara raspunsuri proaste.

7 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Joaca-te cu fetele. in Buzau sunt sigur ca nu exista echipa de fotbal pentru fete. Daca vrei vin eu la tine si te invat sa faci braziliana laughing

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Ce-i aia? laughing) Cu fetele..niciuneia nu-i place fotbal-ul.

| raMLesS a răspuns (pentru VibeTrix):

Okey, il sun pe varu meu. macheaza-te si date cu ruj. vin in Buzau laughing.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Nu ma machiez de la 13 ani laughing)

| RareşTPUro a răspuns:

Cauta pe google club de fotbal feminin din orasul tau. Si vei merge la un club de fotbal acolo unde vei gasi.

| RxTx a răspuns:

Incearca handbal
are la sala sporturilor in Buzau
gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam greu pentru o fata sa ajung fotbalista. Si mie mi place acest sport. Cauta un club sau un liceu sportiv acolo unde esti tu, si poate o sa reusesti. Cu toate ca sunt anumite riscuri la o fata sa joace.