| sweet_8745 a întrebat:

Cati ani aveti? de unde sunteti? cum va numiti? culoarea preferata? genul de muzica preferat? vedeta preferata? id-ul de mess?

Răspuns Câştigător
| HinnaBunneh a răspuns:

17.bucuresti.daria.mov.pop.lady GaGA. ___U:*? FUNDA PLS

11 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Daca erai baiat iti ziceamlaughing

| deejayra a răspuns:

16 ani, undeva prin Bucuresti, Dragos, habar n-am(si nici nu vreau sa ma gandesc care imi place mai mult, Trance, Armin van Buuren, mai baga o fisa

| larrii a răspuns:

bacau
larisa
movlove struck
rap hip hop
... leo dicaprio laughing
loly. pop_larryy

| Yarinn a răspuns:

1. 15 ani
2. Focsani
3. Catalina
4. Mov happy
5. Punk, rock
6. Avril Lavignewinking
7. Daca vrei neaparat, ti-l pot da pe privat... dar nu prea intru pe mess happy

| Bia:X a răspuns:

16, timisoara, bianca, albastru, orice fara manelebig grin, thalia, biacraliev tongue

| wanda a răspuns:

13hee hee
nehoiu buzau
andrada/ada
hip-hop
pfff...nu am asea cevathinking
ada_123_xyz

| @@ a răspuns:

galati
ana
maro
indie, dubstep
brandon boyd
pogo_lifex
na ca am lasat idbig grin

| danycsbraila a răspuns:

1. 18
2. Braila
3. Dany
4. Nu am o culoare preferata
5. ToaTe Genurile in afara de rock nu pot intelege muzica aceasta
6. Nu am vedete preferate
7. danycsbraila sau baiat_debaiat55 la alegere oferta 2 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 16 ani big grin
2. Bucurestiwinking
3.Ana (uite a zis-o si pe asta)hee hee
4.Nu am o culoare preferata. Depinde de fiecare sezon. big grin
5.Rock \m/(in niciun caz manelele, le detest)
6.Ashley Green(cea care a interpretat in Twilight si in New Moon rolul lui Alice, sora lui Edward Cullen)
7.as prefera sa nu-l spun dar daca vrei neaparat pot sa-ti trimit un mesaj cu elwinking
Gata? A fost interesantwinking Mi-a placut big grin
Peace and rock onwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 ani, Barlad, Elena, verde(si albastru), slow, Britney Spears,happysadid-ul daca il vrei ti-l dau pe privat)happy

| aztek a răspuns:

1. 21
2. Paris
3. Ady
4. Negru
5. Elektronika
6. Yo tongue
7. aztek_justek