| YumiSukinanda a întrebat:

Care este: culoarea voastra preferata? jocul vostru preferat? activitatea voastra preferata? materia preferata? cati ani aveti? cum va numiti? eu- mov, howrse, desenatul, romana, 11. Voi?

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Negru, Sims, desen, pictura, citit, scris si multe altele, Engleza, 17.

| deeitza a răspuns:

Mow ZOmbi Lane, P_atinajul, Engleza 12 Andreea(Deea)

| diamar a răspuns:

Culoarea mea preferata este movul.
Jocurile mele pereferate de pe calculator:Snail Mail, cele de pe Facebook si mai sunt o gramada, dar nu are rost sa te plictisesc cu ele.
Activitatea mea preferata este patinajul(nici shoppingul nu este de neglijat-daca esti fata ma vei intelege mai bine)
Materia mea preferata este limba engleza.
Am 13 ani.O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| lifeisperfekt a răspuns:

Culoare preferata-mov(ca si tine :d),jocul preferat-Fashion city, materia preferata-desenul, am 13 ani, ma numeasc Anisia.Pa!happy

| MyMindRules a răspuns:

Buna! Verde,Sims,Desenatul,Mate, 14, Camelia (Andreea)
Bft!

| Iulia20 a răspuns:

Mov,am multe,cantatul,muzica, 12, iulia(si steffy)

| Kiddu4Strange a răspuns:

Albastru și negru.
Imvu.
Am multe tongue
13.
Alle

| LiaPaula10 a răspuns:

Negru,...,Desenatul,Desenul,11,Lia.

| Ancutza05 a răspuns:

Rosu,metin2,romana,14 ani, Anca, nr preferat 8

| Petre159 a răspuns:

Negru,Jurnalul unui Pustii,Crossfire Europe,Fotbalul, Sportul, 11 ani, Petre

| Eu_Bogdy_1998 a răspuns:

Albastru,battelfield 3, Chitara, istorie, 14, Bogdan

| vreauhackuri2 a răspuns:

Albastru, seriile far cry, sa stau cu prietena mea., biologia, 14, Mihnea;

| MaiTaciOdata a răspuns:

Rosu, Need for speed, Sprot sau desenat, Engleza si Germana, 16, Numele nu il spun ca nu imi place sa mi-l dau pe site-uri din astea tongue, sunt fata big grin Si da...mi-am facut cont doar ca sa iti raspund la intrebare big grin nu din alte motive laughing lol ce tare sunt :X