| ajutorul3000 a întrebat:

Cati ani trebuie sa am ca sa imi fac cont pe youtube? Ca imi apare:Ne pare rău, dar având în vedere informaţiile pe care ni le-aţi trimis, nu sunteţi eligibil(ă) să fiţi înregistrat(ă) la YouTube.com. Deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fiction a răspuns:

13 ani.

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Daca vrei neaparat sa te inscrii pe youtube poti scrie la anul de nastere alt an (ex:1967). Si merge.

| hellokitty1999 a răspuns:

Pai cred ca peste 14-15 ani, dar tu nu trebuie sa alegi varsta ta reala, pui o varsta falsa, eu asa am facut!winking mult succes!