| Didi908 a întrebat:

dc nu pot sa-mi fac un cont pe Youtube? scriu toate datele dar imi apare : "Ne pare rău, dar având în vedere informaţiile pe care ni le-aţi trimis, nu sunteţi eligibil(ă) să fiţi înregistrat(ă) la YouTube.com."

Răspuns Câştigător
| ViRuSzZ a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 18 ani. Scrie-ti o alta data de nastere, astfel incat sa ai acum peste 18 ani. Funda?big grin

4 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

Posibil din cauza varstei. Incearca sa pui 18 ani. succes

| georgy10 a răspuns:

Pai banuiesc ca ai scris acolo, daca in caz ti cere ca ai o varsta sub 15 ani sau sub 14 ani nu sunt sigura.Dar daca in caz iti cere varsta scrie si tu ca ai 18 ani.

| FloareaDeGheata1900 a răspuns:

Cred ca spune ca esti mica pentru a-ti face cont pe YouTube. Pune un an in care sa pari mai marebig grinbig grin

| AnDr3iY a răspuns:

Trebuie sa ai cont mai intaii pe google si sa ai +18