| Azalea a întrebat:

Cati dintre voi ati fi interesati de un blog despre nutritie?
Cam cat de des ar trebui sa scriu pe blog pentru a avea multi vizitatori? Am auzit ca pentru a avea succes, blogul trebuie actualizat zilnic dar eu sunt f ocupata cu scoala si chiar nu as putea intra zilnic pe net pentru a posta ceva nou pe blog... voi ce ziceti? merita sa incerc?
Stiu ca am mai pus astfel de intrebari laughing sa nu imi ziceti ca sunt obsedatawinking

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Mie mi se pare o idee interesantă. Sănătatea este foarte importantă şi are o legătură foarte mare cu nutriţie.
Dacă nu poţi să-l actualizezi zilnic, ...cred că ar fi bine cam de 3 ori pe săptămânp(deci odată la 2-3 zile).
Dacă merită să încerci? Dacă ai pentru cine, da încearcă!
vezi cât la sută din cei care îţi răspund la întrebarea asta ar fi interesaţi şi dacă sunt mai mult de 50%, încearcă!
Succes!

2 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

In primul rand : nu esti obsedata
si
In al doilea rand : despre blog.
Poi, cam asa e.Trebuie actualizat cam zilnic, daca nu macar la 2-3 zile,asta pentru a avea succes. Daca vrei sa incepi un blog iti dau un sfat:mai bine nu-l fa despre nutritie ca nu prea o sa ai `audienta`,mai bine fa`l despre make`up,uite, de exemplu pe mine m`ar interesa un blog cu si despre produse make`up, sau poti sa faci un blog de divertisment, poate deveni foarte poppular ca si blogul lui annitu » www.annitu.blogspot.com «.Dar, daca chiar vrei sa ai un blog despre nutritie nu o sa ai prea multi fani.In legatura cu daca merita sau nu.Macar ar trebui sa incerci sa vezi daca *virgula* chiar merita sau daca nu. Oricum daca o sa-ti faci un blog,despre orice ar fi ca sa il faci mai popular ar trebui sa lasi link`ul pe unde apuci:facebook, TPU, mess etc ca sa intre lumea pe el.Bafta;).

| LarisaTH a răspuns:

Nu esti obsedata,e bine ca esti intesesata de sanatatea ta,eu as fi interesata de blogul tau, ar trebui sa scrii zilnic sau cel putin o data pe saptamana. ar merita sa incercii, iti urez succes.