| yanny`s a întrebat:

Cati dintre voi va doriti o relatie de lunga durata si cati doar o aventura si de ce?

Răspuns Câştigător
| andreig a răspuns:

Vreau o relatie lunga, vreau o fata perfecta, pe care sa ma pot baza, pe care sa o strang noaptea in brate, pe care sa o sarut pana`n zorii zilei...

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aventurile sunt frumoase atata timp cat fata si baiatul raman prieteni dupa aceea.insa eu prefer relatii serioase sa zicem smug...oh go on totusi mai am destul timp laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai bine este sa ai o relatie lunga.Pt ca atunci inveti cu adevarat sa iubesti o persoana.Sa ai pe cineva care sa te inteleaga si sa te ajute indiferent de situatie.winkingSimti alceva atunci cand iubesti cu adevarat. Aventurile se iuta repede si la un moment dat te plictisesti de ele.happy

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu imi doresc o relatie de lunga durata alaturi de cineva care ar merita bine inteles.de ce? pentru ca la un momentdat te vei plictisi de aventuri si va fi timpul sa-tii faci cu adevarat un\o prieten\a.

| Encore a răspuns:

Acum imi doresc relatia pe care o am cat mai lunga, insa dupa ce ma despart de ea, daca o sa ma despart, o sa iau o pauza sa mai pun suflet si o sa o tin pe varianta "o aventura"

| Ben. a răspuns:

Nu mai vreau aventuri, ca si acum ma ustura spatele.

| lia a răspuns:

Nu am de unde sa stiu daca este aventura sau nu. Aventura dupa parerea mea, este tot ce nu se termina intr-o casatorie reusita. Nu tot asa se numeste? Nu tot acelasi lucru il faci, ca intr-o aventura numai ca-l faci pe o perioada mai lunga de timp?

| ellene a răspuns:

Pai imi doresc si am o relatie de lunga durata. E mai bine asa.

| Ellena a răspuns:

Eu imi doresc o relatie lunga, am o relatie ce promite...sa sperambig grin...
mai bine sa fii stabil decat o aventura...aici mai depinde si de ce fel om esti ce-ti place...
parerea mea e relatia stabilabig grin

| MarYoBenucci a răspuns:

La mine e si asa si asa laughing daca ai inteles ceva daac se merita da vreau o rel de lungaa durata. daca nu cat m-ai multe si fete si aventuri... m-ai ales alea de "one Night" big grin laughing le adorbatting eyelashes :X

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Eu imi doresc o relatie de lunga durata, partenerul sa fie intelegator, sa ma asculte cand am cv de zis, sa ma iubeasca si sa am ce discuta k el tot timpul +sa nu ne certam des. de fapt sa nu ne certam deloc :-x Sper sa gaseschee hee

| Deer a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ma apuc si eu de ceva serios straight face

| raskolnikov a răspuns:

Eu imi doresc o pizza.

| claudiu1818 a răspuns:

O relatie de lunga durata. E cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa iti zic... m-am cam saturat de aventuri...
Cred ca ar fi timpul sa ma gandesc la ceva serios...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de fata, in cazul meu, in al tau de baiat. Inca nu poti avea o relatie serioasa la 16-17-18 ani, pur si simplu se intampla prea rar. Iti dau un sfat, nu pune suflet in toate, o sa ajungi sa suferi prea mult. id: cosmin_sw33t daca vrei sa mai vb acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresc o relatie stabila si de lunga durata cu o fata cu care sa-mi petrec viata si toate clipele frumoase.id-ul meu este:aly_alynuk88

| aly88 a răspuns:

Doresc o relatie stabila si de lunga durata cu o fata cu care sa-mi petrec viata si toate clipele frumoase.id-ul meu este:aly_alynuk88