| Daria a întrebat:

Cati prieteni adevarati aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Monna a răspuns:

Exista?

38 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o mai am, este vorba de mama.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ii poti numara pe degetele de la o mana cu cinci in ghipssmug

| Tweetymrrr a răspuns:

Niciunul big grin.Eu nu consider ca am norocul sa am asa cevawinking. Poate e mai bine asa, decat sa speri si sa fii dejamazitabatting eyelashes

| Floreenofficial a răspuns:

Maxim unul din pacate! sad

| pwp a răspuns:

Nu am big grin

| Liviu a răspuns:

Intreaba-ma cati pe buzunar am
asta stiuwinking

| AnnaMariaaa a răspuns:

3, chiar pot sa zic ca sunt adevaratihappy

| Ana a răspuns:

Niciunul

| Daria explică:

Aveti dreptateoh go on
Chiar nu exista.Si eu am o singura prietena, care e my bfflove struck

| Cherry56 a răspuns:

1, maikmea tongue

| RoRoxana a răspuns:

Unul:Mama happy
Restul:Niste prefacuti!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Un prieten adevărat:TPU!

| alin a răspuns:

Cred ca 1 restul doar prieteni pe fata si pe la spate dusmani care astpeapta sa mi-a traga cand au sansa numa ca eu nu las garda jos asa usor ca doar sunt scorpionhappy

| Dreamin a răspuns:

Toti sa dau prieteni adevarati pe langa tine oh go on doar cand au nevoie...toti sunt pe profitstraight face crying(((

| Andreea_5313 a răspuns:

E adevarat ca prietenii adevarati nu sunt multi, pe langa simplii prieteni, dar sunt speciali.Am vreo 2 prietene apropiate.

| SalutTpu a răspuns:

| simonna a răspuns:

2:mama si tata(cei mai buni)

| mirunaioana a răspuns:

Familia.

| Sallatiny a răspuns:

2 prieteni adevaratihappy

| sweet_1526 a răspuns:

Niciunul

| Assassins a răspuns:

| Kanpeki a răspuns:

Unul si bun :d

| StaceyG a răspuns:

Pai aproximativ toata gasca mea imi sunt prieteni adevartai deoarece ne intelegem foarte bine si ne spunem multe secrete si toti stim sa pastram niste simple secrete.Infine cam 25 de pr adevaratzi am eubig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Eu nici amici nu am...eh, prefacutzii straight face

| MaDyXa a răspuns:

2 prietene si una dintre ele e si verisoara mea

| dyna_1486 a răspuns:

Pana acum...niciunul,am crezut ca am dar au avut ei grija sa-mi demonstreze contrariul.

| Alina_2047 a răspuns:

Niciunul.Caut.

| WiPi a răspuns:

0, tu?

| 教皇 a răspuns:

3: Mami, tati si fratioru meu