| marianamay a întrebat:

Cati prieteni trebuie sa se faca pe facebook ca sa nu ii mai pot adauga?

Răspuns Câştigător
| Isabella95 a răspuns:

Poti ajunge pana la numarul maxim de 5.000 de prieteni. Eu am atins acest numar si cand am vrut sa mai adaug prieteni a fost imposibil, trebuia sa sterg din prietenii vechi pentru a adauga altii noi. Funda :*

| marianamay explică (pentru Isabella95):

Dar atunci cand ai facut 5000 de prieteni mai vedeai solicitarile de prietenie care veneau nu? doar ca trebuia sa mai stergi din prieteni ca sa le dai acceptul

| Isabella95 a răspuns (pentru marianamay):

Da mai vedeam cereriile dar nu puteam sa le dau accept, imi spunea ca nu sunt persoana publica si ca numarul maxim e de 5 mi de prieteni :* funda?

| marianamay explică (pentru Isabella95):

Funda e :*