| florynuk a întrebat:

Caut niste statusuri frumoase pentru mess. adica ceva special legat de dragoste... cel mai frumos status primeste funda!

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

" Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine.Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate.Tu imi dai putere sa merg mai departe! "
" Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva… "
Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’ "

" Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger! "
" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-aspus ca un inger nu pazeste alt inger! "

1 răspuns:
| maryanaa a răspuns:

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul! love struck
Nu înceta niciodată să zâmbeşti. pentru că nu se ştie cine se poate ìndrăgosti de zâmbetul tău