| Katerinka07 a întrebat:

BUna! CAUt si eu cele mai frumoase statusuri de dragoste...Ma puteti ajuta?!happy:*As vrea sa uimesc pe cineva si sa-i arat cat de dor imi este de persoana iubita...VA multumesc! cele mai frumos status primesc FUNDa!:*

Răspuns Câştigător
| Lell a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ :)

1 răspuns:
| Ge0 a răspuns:

Cât tιмρ ιυвeşтι, ιeяţι ♥.
Nimic nu` ne sta`n cale! Unde suntem noi e soare
♥"Dar peste toate cele intamplate, stiu ca impreuna o sa mergem mai departe love struck" ♥ Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt... daca te-am uitat sau doar ma prefac! ღ♥• Doar in doi am inceput povestea asta! Inchid ochii si parca te vad zambind..si o sa fie bine chiar daca mai avem probleme.iti spun stai linistita deci nu te teme.ca multe vin si toate trec chiar daca raman semne.si orice semn se vindeca dupa o vreme! # Ciudat! Cum inca acele sentimente inca se mai mentin in mintea mea Ne - am pierdut prea mult pe piese lente. Tu ai glumit, eu am pus sentimente ♥ M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum! sper ca te-am ajutat:*