| AndraCB a întrebat:

Caut o eleva sau o studenta care vrea sa faca niste bani in plus pentru buzunar, ajutandu-ma cu curatenia, cateva ore pe saptamana, in Brasov, Scriitorilor. Mentionez ca am caine. Ofer 5 ron/ora.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si de ce nu puneti un anunt la cantina in Memorandului sau la caminele de fete?
Chiar si pe holurile din corpul C, pe Colina!
Veti primi zeci de telefoane!
Nu stiu cati studenti si studente ar putea vedea postarea dvs. aici!

| AndraCB explică (pentru greece12):

Multumesc, despre cantina nu stiam, locuiesc de putin timp in Bv. Voi incerca si asa.

| greece12 a răspuns (pentru AndraCB):

Incercati!