| icEE a întrebat:

Caut pe cineva thinking sa jucam minecraft sa fie experiementat in asta big grin (sa jucam multiplayer) s-au si cu mai multi ^^

Răspuns Câştigător
| FloFlo888 a răspuns:

Eu joc minecraft de vreo o luna stiu destul de bine big grin asi juca eu cu tine ca nu prea am cu cine dar conteaza pe ce sv big grin

| icEE explică (pentru FloFlo888):

Salut. Pai da-mi add la Y&M icee_lord sa vorbim.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neverplayer a răspuns:

Am jucat in beta 1.3, beta 1.8.1, toate prerelase-urile si 1.0.0,am jucat si clasic, am citit aproape tot wikiul minecraft, add:ionutz_ionutz_zz.

| MadrYx a răspuns:

Joc de 1 an si jumate mc, ma pricep ff bine
skype: faby. 1007
mess: inside_tag