| bobby_8777 a întrebat:

Caut PRIETENA, despre mine: am 14 ani inaltimea de 1, 73m...43kg si locuiesc in judetul Valcea oras RM.valcea
Cine e interesata sa bage id meu : bogdanel_4mai

6 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Si eu sunt din vl, dar esti asa de disperat?rolling on the floor

| mikilooooooooo a răspuns:

Aici mai agata lumea, ca pe strada se impiedica cand o vede pe una :*

| TraficDeMentosane a răspuns:

Mda sunt interesata. dar nu i'ti iau ID ...baga u Id meubatting eyelashes plss whistling
ID: sunt_la.fel.de_disperata.ca.si_tine
mda stiu este in Id luuuuung dar este asa de " real" nu?smug
Byewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te crezi la matrimoniale, dragul meu?

| jonny_5226 a răspuns:

ATENTIE: Castor in calduri laughing, du-te ma baiatule pe strada(nu pe centura) si cauta acolo nu pe TPU sau guagle laughing... ce om...

| Symoo a răspuns:

Eu sunt interesata. Dar pakat ca sunt din alt orastongue