| mariusboy72 a întrebat:

Am 14 ani si locuiesc in Ilfov.Imi caut o prietena cine este interesata id de mess mariusyk_speedman sau hi5 http://goguzau.hi5.com

6 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Uite, inainte de a raspunde la aceasta intrebare m-am uitat la profilul tau (pentru. a vedea cate fundite ai primit si de cand esti pe aici). Si am vaut ca esti pe TPU din 18 Feb 2010.

Asa ca nu o sa "te cert" pentru. aceasta intrebare, o sa iti spun asa:
Acest site ofera ajutor... e simplu la 14 ani trebuie sa intelegi : tu pui o intrebare, cineva iti raspunde...cineva pune o intrebare tu ii raspunzi (si poate chiar il ajuti)winking

| Bianca_4346 a răspuns:

Wow. iar matrimoniale laughing...mai aici lumea cauta ajutor.raspunsuri la probleme. da nu ne cautam gagici si gagicute...sunt site'uri speciale pentru asa cevahee heedaca nu stii nici macar unul, intreaba.stiu altiihee hee

| TeoIonela a răspuns:

La Matrimoniale.ro sigur o sa ai succes cu astfel de texte, apropo:intrebarea ta nu este postata la trivia-amuzante, ceea ce ma ingrijoreaza-cica-laughing. Crede-ma pe mine ca asta e a 3-a intrebare de genul asta la care raspund.TPU este un site unde utilizatorii se ajuta intre ei, cum crezi ca te-am putea ajuta cu un raspuns la intrebarea asta? nu-si are rostul. din cate vad eu nu exista o categorie Matrimoniale/Relatii; daca puneai si tu un emoticon pe acolo care rade, credeam si noi, in coltul cel mai intunecat al mintii noastre, ca este o sansa ca intrebarea ta sa fie una de amuzament. da' vad ca nu-i asa; doamne gagicutele sunt pe alte site-uri, alea alea, aici nu, este locul cel mai nepotrivit.Si inca ceva, din curiozitate as vrea sa vad cati stupizi imi acordati si cate gagicute iti baga id-ul in lista lor de messenger.Ciao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata reala esti incapabil sa ai o prietena? Cele de pe net nu se numesc asa, de fapt nici nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti fratilor cu el daca ii disperat omu sasi gaseasca o femeie lasatil mah in pace ca doar nu va omoara pe voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna