| SPYKER a întrebat:

Caut un hack pe metin2.ro sa fie functionabil as vrea daca se poate fishbot
alt ceva nu...nu am chef sa vad pici sau cica sunt jmecheri simi dau cine stie ce hack cica de yang...sau exp o. o" deci daca se poate fishbot
cine imi da unu bun

5 răspunsuri:
| MountainBikeFlo a răspuns:

Salut.Uite un site de unde poti downloada fishbot-ul pe care-l vrei: http://pcbuster.webs.com/......-metin2-ro Ai acolo toate instructiunile :) Funda? :D

| giannyblack a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DS8b37YVpWw linkul de descarcare e in descriere, M2fish 4,2 nu am putut sa iti dau linkul exact pentru ca nu m-a lasat TPU Funda va rog :D

| DarkMan21 a răspuns:

Cauta asa m2 pl este un multi hack si cu fishbot nu stiu linkul de unde sa-l iau ca mi-la dat un prieten

| KesoManu a răspuns:

Frate daca r hack fishingbot am eu un site daeu nsutu sa il iau daca reusuesti contacteaza-ma la id andrei_v1998 fi atent site Mt2Fist.sau altu download fishing bot