| aragonas a întrebat:

Căutăm traducători pentru site-ul www.NarutoRo.ucoz.com
Traducătorii trebuie să ştie bine engleza şi româna şi să aibă grijă la punctuaţie. Nu există forme de remuneraţie ( plată ). Pentru mai multe informaţii mă contactaţi la ID de mess : floryn_steaua48

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe gratis?
Ioi, da' ştiu că sunteţi aroganţi!

| Shery a răspuns:

Stai asa sa inteleg... Adica tu iti faci site, din care o sa castigi ceva(daca zici ca o faci pe gratis: minti!), iar eu o sa fac toata treaba voluntar?! Succes in a gasi traducatori laughing

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Stai, că nu am înţeles. Adică eu vin cu engleza mea de-acasă, cu semne de punctuaţie puse la... punct şi cu o română excepţională şi nu mă plătiţi? laughing Aş lucra voluntar dar... nu-mi plac aceste anime-uri. Cu altceva, pot ajuta?
Numai bine!
Pumpkin Pie

| AndreyG a răspuns:

Stiti vreun site unde pot castiga bani traducand din Engleza in Romana si invers? Am doar 15 ani deci nu ma astept la un "salariu" de milioane... Vreau si eu sa muncesc si sa primesc cativa roni acolo sa vad cum e munca ca traducator.Astept mesaje cu sugestii.

| FlyingSparkle a răspuns:

Aproape toata lumea stie engleza in zilele noastre. si eu o stiu foarte bine. vas putea ajuta, dar nu stiu ce sa zic...

| aragonas explică:

Nu suntem singurul site care are traducatori care nu sunt platiti daca vreti exemple contactati-ma la id, iar eu unul nu castig nimic din ce fac pe site... o fac din placere