| sakuraa95 a întrebat:

Cautam traducatori pentru un site de Anime (Engleza-Romana), cine este interesat/a ma poate contacta la id de mess sakuraa_95 Multumim ^.^

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cu cât se plătește?

| MadRaven a răspuns:

Crezi ca asi putea? adica sunt dispusa sa ajut deoarece am ceva timp liber

| Ichigo a răspuns:

Eu as vrea dar mai intai trebuie sa stiu un lucru, nu cat se plateste desii o plata ar fi faina.nu. as vrea sa stiu cate zile am la dispozitie pentru a traduce un anime ( din momentul in care apare subtitrat in engleza) si cu ce program se lucreaza...sau eu numai traduc cu liniute fiecare propozitie si salvez intr-un document in word de exemplu si vi-l trimit pe mail? si cum se numeste acest site? beneficiez de ceva pe acest site daca traduc? ( nu ca m-ar interesa in mod special)