| Anonim753682864528643 a întrebat:

Ce șampoane pentru îndreptarea părului știți? Din câte știu eu cele cu keratina îndreaptă parul...

Eu am folosit de la kéra șampon și balsam. Îmi plac rezultatele, dar totuși așa vrea sa mai încerc și altceva.

Am folosit mai demult șampon și balsam de la syoss cu keratina (șampon negru, balsam alb) și la fel, mi-au plăcut rezultatele dar vreau sa mai încerc.

Deci ce alte șampoane stiti?
*am auzit ceva de gliss negru cu keratina sau ceva de genul.

Fundă!

1 răspuns:
| leivi a răspuns:

De la: Kallos! Este o firma foarte buna!