| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Vreau sa imi cumpar samponul de la Nivea Straight and Easy pentru indreptarea parului. Daca l-ati folosit. a functionat? Eu nu am parul ondulat.imi sta destu de drapt dar nu cum trebuie. e destul de rebel si la varfuri nu prea imi sta drept. Si nu prea as vrea sa ma indrept cu placa mi-l ard.si nu prea vreau. Si de asta vreau sa incerc samponul asta Nivea. Vreau sa zic ca am si parul care mi se ingrasa destul de repede.si am auzit ca de la acest samon ti se ingrasa parul si mai tare...La parul meu care e deja gras nu cred ca mai e nevoie de asa ceva.Sau alte sampoane de indreptat stiti, care poate nu ingrasa parul? Cum se numesc si poate si cat costa daca stiti.Multumesc!

Funda!

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

11Ron parca.Si nu e cine stie ce, mie nu mi-l indrepta numai ca imi simteam parul mult mai usor si suplu.Tot trebuie sa bagi placa in el sad

| Betty_7297 a răspuns:

Eu l-am folosit pe cel de la L`oreal, Elseve. Nu stiu sigur cum ii zice, are sticluta maronie. Si a fost chiar bun, mi-a si regenerat putin varfurile arse. Si chiar a functionat. Si mie mi se ingrasa repede pentru ca dau des cu mana prin el laughing

| me a răspuns:

Si eu am parul gras si ondulat si am incercat samponul. E de *** nu mi-a indreptat parul decat foarte putin, dar cel mai rau a fost ca la ingrasat ca naiba, dupa prima zi de spalare era deja gras.am tras concluzia ca acesta este pentru persoanele care au parul drept dar vor sa-l indrepte mai mult.prefer placa, in concluzie.