| Mélancolie a întrebat:

Ce anotimp va place si de ce?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer vara deoarece este ziua lungă, este cald, natura este verde, lejeritate în haine, bronz natural, fructe și legume proaspete, etc.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Iarna.Imi place gerul, imi place sa fie cat mai frig, sa simt cum imi sta in loc inima de frig

| Psihiatra a răspuns:

Iarnsa.culmea,nu imi place sa fiu "spalata", dar ador sa vad un loc netraversat, alb in totalitate, sa merg cu sania cu prietenii si sa ma intorc acasa si sa beau ciocolata calda cu scortisoara happy. nimic nu se compara cu asta

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Imi place vara pentru ca este frumos, cald, merg la mare, zilele sunt mai lungi, mai placute, totul inflorit...
Si iarna pentru ca e totul alb, merg la sanius, la munte.la patinoar...sunt atatea lucruri de facut...love struck

Dar tie ce anotimp iti place?

O seara placutahappy

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai cel mai mult vara deoarece in primul rand nu avem Scoaaalaaa Baieeti megi la plaja te distrezi cu prieteni si te imbraci sooper...adica mie una imi plc hainele mele de vara la nebunie si al doilea anotimp preferat e iarna pentru ca e zapada sunt sarbatorile.si revelionul faci oameni de zapada te dai cu sania mergi la munte si avem sh vacanta de iarna :X

| JBStandsForMe a răspuns:

Mie imi place vara.

Este anotimpul in care caldura se coboara pe pamant, odata cu razele soarelui. Si raman, timp de 3 luni, jucandu-se cu apa, cu florile si fructele din gradina. Este anotimpul in care stai pana noaptea tarziu, sa privesti luna plina, scaldata in mireasma de liliac.
Si cand vezi apusul! Vezi cerul purpuriu, pe care se disting timid unde albastre si semicercul de foc, care pana atunci semana cu un razboinic din vechime. Cum poate sa nu-ti placa?

| laura23 a răspuns:

Vara pentru ca e vacanta si e cald love struck

| Smile94 a răspuns:

Primavara deoarece vine cu un aer proaspat cu culorii vii si fresh habar n-am, stiu doar ca o iubesc

| FanMJJ a răspuns:

Vara. dc? m-am nascut pe 16 august, o zi de vara rolling on the floor

| lolavanity a răspuns:

Prefer primăvara, deoarece atunci natura renaşte, soarele străluceşte pe cer; dar nu te face să gâfâi ca vara; şi te îmbraci subţire.

| νєησм a răspuns:

Imi place iarna pentru ca ma pot bate cu bulgari cu prieteni si uneori de fapt deseori le bat si pe fete cu bulgari ingheata drumu si aluneci misto in vacanta de iarna va fi super si se aporpie mai e un picbig grin

| Anonim69 a răspuns:

Imi place mult toamnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! o ador, si NU, nu sunt nascuta toamna, sunt iarna, dar iubesc toamna pentru ca e :
-ploaie
-nostalgie
-romantism
o adorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

| Solothar a răspuns:

Vara-e cald si e mult soare.

| LoLyCa a răspuns:

Primavara sau vara sunt nascuta pe 30 mai happy

| Crssu2000 a răspuns:

Mie imi place anotimpul iarna fiindca este ziua mea.