| ihacoswhy a întrebat:

Ce anotimp iti place? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Iarna si vara.
Imi place iarna pentru ca e ziua mea in decembrie, si pentru ca ninge totul e acoperit de zapada, iar asa pot sa ma razbun pe cei care nu ii placlaughing adica sa ii spal cu zapada pana nu mai stiu de ei, apoi sa ma dau cu sania, cu patinele etc.

Iar vara imi place pentru ca e cald, nu racesc, se face noapte la ora 10 pm, si pot sa ma dau cu bicicleta, pot sa joc o gramada de jocuri cu prietenii etc.

Nu imi plac toamna si primavara pentru ca este urat, ploua tot timpul, toamna moare natura, totul e sumbru, iar primavara este vremea inselatoare, si racesc tot timpul.

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Primăvara. Totul se trezeşte la viaţă, se simte energia pozitivă în aer, iar vremea e blândă şi primitoare.

Deşi...fiecare anotimp are ceva special.

| adriangabor92 a răspuns:

Vara, pentru ca este cald

| William a răspuns:

Vara ca nu fac scoala.

| Aleqa a răspuns:

Primavara. Imi place sa vad cum totul incepe sa se infloreasca.

| Xtadelo a răspuns:

Vara-este cald love struck

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Si mie imi place vara love struck ca umbla fetili m-ai dezbracate
laughing

| Seby90 a răspuns:

Imi place shaorma.

| Niiiicu a răspuns:

Vara pentru ca este cald, frumos si ma face sa ma simt liber si tot odata se coc si fructele mele preferatehappy

| MihaiGe a răspuns:

Iarna imi place, ma distrez foarte mult.
Bafta!

| Zatharra a răspuns:

Vara! Cu toţii ştim de ce.

| Deliα a răspuns:

Vara ca merg la mare si pot sa port rochite si fuste happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| ihacoswhy explică:

Eu ador varawinking pentru ca poti sa te imbraci mai lejer si imi vad unii prieteni care sunt plecati de ex cea mai buna prietena a mea e in Italia si nu o vad decat vara si altii care sunt plecati in alte tari si alte orase si pentru ca ma duc in parc, sau la porumbei(de langa parc) si jucam fotbalcu multi prieteni si mai jucam si prinsea si mai vb si ne mai tachinam si mai glumim, mai jucam si un tenis de picior! e super! acum v-am descris vara mea desi cu sunt cuvinte pentru a descrie aceasta vara! am 12 anihappy

| 112garcea a răspuns:

Primavara pentru ca m-am nascut eu

| ihacoswhy explică (pentru 112garcea):

Si eu m-am nascut primavara dar o urasc! Urasc toate anotimpurile in afara de vara si de luna decembrie

| DANNA99 a răspuns:

Iarna...pentru ca imi place zapada :*