| Alex_2575 a întrebat:

Ce aparat foto imi recomandati? Sa fie sub 15 milioane.
Credeti ca as gasi un Nikon asa ieftin? din cate am inteles fac poze de calitate. M-am gandit la D5100 sau D3100 sau D90 dar cred ca toate depasesc 15 mil, plus ca nu stiu pe care sa-l aleg. Tot ce vreau e poze clare, de calitate.
Nu ma pricep deloc, astept sfaturi. Multumesc!
Funda!

2 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Compacte sau DSLR-uri? Compacte ar fi bun un SONY TX5. Daca te uiti la descriere ma vei intelege. La DSLR-uri nu ma pricep.

| Alex_2575 explică:

Din moment ce am adus vorba de Nikon reiese ca ma refer la DSLR-uri.
Sony nu-mi mai trebuie, am avut si TX5 si nu prea m-a 'multumit'.
mersi oricum