| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am 15 ani, sunt fata si as vrea sa-mi cumpar un aparat de fotografiat. La inceput ma gandeam la un Nikon D3100 pentru ca am auzit ca face treaba buna dar inainte sa cumpar as vrea sa fiu sigura ca este un aparat bun. Voi ce spuneti? Ma mai uitam zilele trecute si la Nikon D5100 dar este mult mai scump decat D3100. Nu stiu ce sa fac. Vreau un aparat pentru poze clare, culoare intensa si frumoase. Ce mi-ati recomanda? Sa astept sa mai strang bani sa iau D5100 sau sa il iau pe celalalt? Dau funda si vot! happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nikon D5100 e perfect.

| Alexandrughita a răspuns:

Eu merg pe principiul,, daca astepti momentul potrivit ti-o iau alti inainte". Asa ca eu zic ca nu are rost sa astepti pana strangii bani pentru D5100, si sa ti-l iei pe celalalt. Mult succes