| Mirela0876 a întrebat:

Ce ar trebui sa comanzi la restaurant când ești cu iubitul la începutul relației?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor)) asta nu se mai planificase

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de specificul restaurantului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fasole batuta cu usturoi

| SilentRain a răspuns:

Ce ai tu chef, ori cum tu iti achiti singura plata

| raMLesS a răspuns:

Niste ciorba de burta sau o portie de fasolewinking

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Trebuie sa tii cont de corpul tau. Daca ai itoleante sau daca te balonezi de la anumite alimente trebuie sa le eviti ca sa nu iti creeze un discomfort. Eu personal, la primele inalniri mereu aleg paste cu sos rosu. Usor de mancat, FARA usturoi, se potriesc cu vin sau alte bauturi si nici nu iti provoaca stare de discomfort daca nu ai intoleranta la gluten. Important e sa te simti bine si sa te bucuri de moment! Good luck