| klaudia_4431 a întrebat:

De ce iubitul meu numai imi ofera atentia de la inceputul relatiei?

Răspuns Câştigător
| deedeelina a răspuns:

Nu e vb de plictiseala, sau ca nu te mai iubeste... oh go on. E pur si simplu o stare. vrea ceva nou, sau mai multa libertate pooate. Dar daca nu te`ar mai iubi, n`ar mai sta cu tine delocwinking asa ca stai linistita ca te iubeste big hug :*:*

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cand erai copil te plictiseai repede de o jucarie noua,te captivau acelea l-a care puteai schimba ceva(aspectul papusii, un joc lego, etc)Acum trebuie tot timpul sa schimbi ceva in relatie pentru a gasi mereu atentie.

| DorelSudoru a răspuns:

Sa plictisit de tine...simplu nu

| annna a răspuns:

Sa cam plictisitwinking

| MarinaElkhatib a răspuns:

Oameni buni nu s-a plictisit de ea ca daca se plictisea se despartea de ea pur si simplu in schimb el nu stie ce sa mai faca ca sa o faca bucuroasa el e mort dupa ea ca doar il cunosc daca nu cunosteti oameni buni nu mai dati cu parerea ca s-a plictisit de ea daca nu cunoasteti persoanatongue...toata treaba e Monotonia! vrea ceva nou ca sa se simta mai iubit ca la inceput iar la el e pe momenttongue ca de multe ori au momente in care nu-i mai desparti unu de celalalttonguewinking

| Giulya93 a răspuns:

Nu iti face griji in toate relatile se intampla lucrul asta chiar si in a mea.Intervine monotonia intre cele doua persoane si logic ca numai exista afectiunea de la inceput, dar cu toate astea sigur te iubeste, ti-o spus din propia experienta.PAPA

| moniii5 a răspuns:

Nu ii mai place de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se cam geneaza putin de la inceput.Nu e nimic strasnic, fostul meu prieten la fel primele zile se cam gena sa se apropie sa vorbeasca, dar apoi a fost totul bine.

| Dani_3600 a răspuns:

Sa plictisit sa mai stea cu tine