| NykoO a întrebat:

Ce ar trebui sa contina o revista de adolescenti? Dati-mi idei. Cele mai bune primesc FUNDA!

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Păăi, în general sfaturi pentru adolescenți. Câteva glume pe acocuri. Sfaturi în dragoste. Cum să îți decorezi camera.
BAftă.

| ewygirl a răspuns:

Sfaturi in legatura cum ar trebui sa se imbrace un adolescent(la scoala, in oras.etc)
Sfaturi de make-up (pentru fete.se pot gasi pe net)
Diferite teste(le poti gasi pe net)
Barfe mondene
Cateva postere cu vedete
Bancuri

| adorciocolata a răspuns:

Fashion (trucuri legate de moda, ce se mai poarta, tinute cool, sfaturi in legatura cu asa ceva, vedete prost sau bine imbracate), trucuri legate de machiaj (noutati, despre ten, cum sa te machiezi, sa folosesti sau sa alegi produsele de make-up, trucuri naturale pentru. par, ten, sfaturi), interviuri cu vedete, postere, noutati despre vedete, life (despre problemele adolescentilor in dragoste, prietenie, scoala), teste, sfaturi, horoscop, bancuri, intamplari haioase sau glume, etc

| dαmnнαρρineѕѕ a răspuns:

Moda, Iubire, Sfaturi, Muzica, Noutati despre vedete, Postere, Concursuri.