| Roooxaneeelllll a întrebat:

... buna... dati-mi si mie niste idei despre ce subiecte ati vrea sa fie abordate intr-o revista pentru adolescenti? fundalove struck pentru cele mai bune

3 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Pai eu cred ca cea mai mare problema cu care se confrunta adolescentii acum este dragostea.Ar trebui sa pui sfaturi despre ce sa faci, si ce nu sa faci intr-o relatie, sa pui ghicitori...rebusuri despre iubire, imagini, teste...mai multe, nu sunt chiar asa de inspirata acumbig grin

bafta:*

| Roooxaneeelllll explică:

Bai deci nu numai pentru fete ci si pentru baieti...

| vanessa_9277 a răspuns:

Olla! deci.o revista pentru adolescenti.pai ai putea pune ceva haine si sa spui unde merge sa te imbraci cu ea... poti pune ceva melodii noi.sfaturi.bancuri.si partea mea preferata sa spui ce vedeta sa imbracat bine si care nu si de ce. funda?