| Marinusik a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa ma impac cu prietenul meu? L-am suparat foarte tare dar si el a gresit ce sa fac ca sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Incerca sa discuti cu el, sa-i explici ca esti constienta ca si tu ai gresit. Poate va recunoaste ca si el a avut o parte din vina si va veti impaca. Unul dintre voi va trebui sa faca primul pas daca va iubiti.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Depinde care a fost cauza supararii lui, ce i-ai facut de i-ai produs aceasta suparare, incearca sa vorbesti cu el, sa ii ceri iertare si daca te iubeste va trece cu vederea ce i-ai facut.succes!

| JustMeFlory a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie!laughing... Cere'i scuze si mai lasa'l un timp, dupa va veni singur la tine!happy

| andi a răspuns:

Comversatia e totul! ajungeti la un compromis!

Bula
| Bula a răspuns:

Cere-i scuze si uitati de conflict.
Alta data ai grija ce, si CUM vorbesti!

Răspuns utilizator avertizat
| cristina_6456 a răspuns:

RECUNOSTI CAI GRESIT SITI CERI IERTARE

| Viru$ a răspuns:

Cred ca daca tine la tine va veni el sa ti ceara asta, nu trebuie sa umbli dupa el ca va crede ca asti disperata...si i ti garantez ca daca v a ajunge la concluzia asta nu te vei mai impaca in veci cu el