| Agent47 a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun s-a suparat pe mine. Cum sa m-a impac cu el?

4 răspunsuri:
| ostea a răspuns:

Ii ceri scuze si daca nu te iarta si nu iti mai vorbeste nu iti este prieten indeajuns.
Trebuie sa intelegi ca nu trebuie sa ii pupi pantofii ca sa ii treaca supararea pe tine,
Numai bine.
TU alegi ce sa faci!

| Nymphetamine a răspuns:

Ai gresit cu ceva? Pentru ca daca da, ar trebui doar sa ii ceri scuze.

@Puffy: Ce ai spus tu e o mare tampenie! Daca gresesti ii cer scuze, nu ii cumperi ciocolata si il pupi in...

| Tsunade99 a răspuns:

Ce problema! Uite cum am rezolvat eu:

Te duci la cel mai apropriat magazin si cumperi vreo 3 cutii de ciocolata, da nu neaparat de aia scumpa ca gestul conteaza, te duci acasa si le pui intr-o plasa de cadouri, si te duci cu ea la el.
vezi sa nu fie alergic la ciocolata.

| GeooRgYaaNaa a răspuns:

Eu zic sa te duci acasa la prietenul tau daca e cel mai bun si sa ii ceri scuze. Scuzele sunt cele mai importante! Nu cicolata sau alte chesti! Mult noroc!