| biancasima a întrebat:

Ce ar trebui sa scriu in jurnal?

Răspuns Câştigător
| katalyn27 a răspuns:

Poti scrie ce am facut eu astaz, scrie asa, ca m-am trezit la 7 am mers la scoala, eram rupt de somn fiind'ca aseara nu am dormit, am ajuns acasa pe la 21:00 si imi era ciuda ca am pierdut inceputul de la romani au talent, si ca totusi is fericit, sa nu uitam de vin, ce poti scrie intr-un jurnal? ce vrei tu, viata ta secretele tale.

| biancasima explică (pentru katalyn27):

Ms pentru raspuns, m-ai ajutat mult

8 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

La asta nu ma asteptam, mersi de fundabig grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Jurnalul il incepi pentru ca ai ce scrie in el. daca tu iti pui intrebarea ce sa scrii in el inseamna ca nu ai nimic de scris

| Fridăm a răspuns:

Gânduri de'ale tale...

| τττ a răspuns:

Bună!
Într-un jurnal se scriu secrete, gânduri de ale tale sau ce-ai făcut în ziua respectivă. Dacă vrei să te descarci cuiva, dar nu ai cui, scrie acolo ce ai pe suflet! Dar ai grijă să nu - ți citească nimeni jurnalul, deoarece acolo tu păstrezi cele mai intime informații!
Pa, pa!

| robe_5426 a răspuns:

Intr.un jurnala se scriu secrete, ganduri si nu in ultimul rand ceea ce simti. Funda?

| XmimiX a răspuns:

Secrete

| pisicutaadorabila a răspuns:

Pai gandeste-te ca discuti cu tine insuti sau cu cea mai buna prietena problemele si grijile tale, cam asa este si cu un jurnal, povestesti pe hartie diferite intamplari prin care ai trecut.