| AskMeHow a întrebat:

Ce as putea face ca sa ma ingras? daca ati putea sa imi dati un site sau ceva alimente care cresc pofta de mancare? am incercat si cu exercitii fizice, si cu mancare multa si noaptea, si ziua - oricand imi era foame, mancam. Dar eu de cand ma stiu sunt slaba... insa nu ma simt bine in pielea mea crying ce as putea sa fac? precizez ca am 14 ani, 1.64 si 44 kg... Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Pai fa mula miscare(sa te plimbi mult[daca alergi slabesti:)) ]) pentru ca asa ti se face pofta de mancare. Si mananca pana te saturi calumea :)
Incearca sa mananci seara daca nu ai probleme :).
http://www.evz.ro/detalii/stiri/top-10-alimente-care-ingrasa-943598.html - App, nu consuma prea multe din ce scrie aici pentru ca sunt foarte multe chimicale si nu e deloc bine :)

| AskMeHow explică (pentru Clauvdgg):

Uite o fundawinking laughing mersi de raspunswinking :*

3 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Ai grija cu ingrasatul. Daca asa este constructia ta oricat vei manca si daca se va depune, nu va fi pe unde vei vrea sau nu te vei ingrasa uniform. Cel mai posibil este sa se puna doar pe burtica si nu cred ca atunci vei fi foarte bucuroasa. Du-te la medicul nutritionist, el este cel mai in masura sa-ti creeze o dieta personalizata pentru a atinge rezultatele dorite de tine.

| lavinia789 a răspuns:

Uite poate asa e felul tau dar poti sa incerci sa mananci lucruri care contin grasimi si nu mai faci exercitii intr-un fel sa stai sa lenevesti