| jeerlovecb a întrebat:

Ce as putea face intr-un oras mic tinand cont ca banii sunt putini? Dati-mi niste idei cum sa imi petrec ultima luna de vacanta pentru ca ma plictisesc ingrozitor! Dau FUNDA pentru cine imi da cele mai multe idei.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Ioana099 a răspuns:

Ai putea da petreceri,sa stai pana seara cu un prieten si sa discutati,sa iesi la un suc cu prietenii, sa citesti(stiu nu e o idee buna dar eu nu ma plictisesc cand citesc ), ai putea merge sa faci cumparaturi, si cam asta a fost