| Giulia_3816 a întrebat:

Hei. :] Ce as putea sa fac in ultima luna de vacanta?
Deoarece in lunile iunie si iulie am fost plecata din tara. Si acum as vrea sa petrec cat mai mult timp cu prietenele mele mai apropiate. Dar nu am nicio idee, de ce am putea face.
Imi dati voi cateva idei? :]
Multumesc antipicat. >:d

Răspuns Câştigător
| evoke a răspuns:

Paiii... Ati putea sa: dormiti una la cealalta, sa iesiti prin oras doar voi, sa mai povestiti ce ati facut in vacanta. Sau ati putea sa dati un Party Pijamale. whistling
Doar astea imi vin acum in minte. :] Sper ca te-am ajutat. >; d