| madalina003 a întrebat:

Ce as putea face pentru a avea mai multa incredere in mine? sigh sigh sigh funda :-x

2 răspunsuri:
| ThatGirl19 a răspuns:

Aaaa...nu te-ai saturat sa le vezi pe celelalte fete cum se baga in seama? cata incredere au in ele? Si cum le admira baieti pentru asta:O? Asculta incerca sa-ti areti partile pozitive si talentele si ce ti-o dat, mama natura daca ti-o dat daca nu nu fi trista laughingnu totul depinde de tate si cur laughingIncearca sa gandesti pozitiv sa prinzi curaj nu sa pari o neinsemnate pe langa celelalte prietene ale tale ...Baftta:X Funda?

| lifeisperfekt a răspuns:

Poi cand esti emotionata inchide ochii si imagineaza-ti ca esti singura in lume si nimeni nu este in jurul tau, nimeni nu rade daca spui ceva gresit, nimeni nu este mai bun ca tine.Gandeste-te pozitiv ca orice ar fi viata merge mai departe si daca gresesti ceva nu este sfrsitul lumii, totul va fi bine.Cand cineva rade de tine sau cand ti-e frica sa spui ceva pentru ca ai putea gresi,spuneti in mintea ta sa:Eu nu traiesc cu colegii, prietenii, oamenii etc.acestia toata viata,rad de mine, asta-i pana maine uita ca eu am zis o tampenie. Sper ca intelegi ce vreau sa spun happy. Trebuie sa fii tare si nu uita cel mai important este sa crezi tu insati in tine, ca sa poata crede dupa aceea altii in tine.Eu sper ca te-am putut ajuta si mult succes, sa reusesti sa capeti multa, multa incredere in tine!happy. Bafta!happy.Pa!happy